Inbox.lv mēneša notikums – badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”


maijs 26,2017

      No 1. līdz 4. jūnijam Jelgavas sporta hallē norisināsies badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”, kurā piedalīsies 230 badmintonisti no 30 pasaules valstīm. Šogad Latvijā būs pārstāvētas arī tādas tālās badmintona lielvalstis kā Ķīna, Indija un Malaizija.

    Pasaules reitinga badmintona turnīrs Latvijā notiks jau ceturto gadu pēc kārtas pulcējot rekordlielu spēlētāju skaitu. Šogad, Latviju turnīrā pārstāvēs 18 spēlētāji – Andis Bērziņš, Ardis Daniels Bedrītis, Artūrs Ķelpe, Edijs Līviņš, Guntis Lavrinovičs, Ieva Pope, Ivo Keišs, Jānis Vaivads, Jekaterina Romanova, Kristaps Kalniņš, Kristaps Vārna, Liana Lencēviča, Mairis Loiko, Monika Radovska, Niks Podosinoviks, Pauls Gureckis, Reinis Šefers, Una Berga. Visvairāk spēlētāji Jelgavas sporta hallē ieradīsies no mūsu kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas, kā arī no Norvēģijas, Francijas, Anglijas, Somijas, Vācijas, Krievijas un Šveices. Pēc turnīra noslēguma, Jelgavas sporta hallē būs nu jau par 6 ārvalstu karogiem vairāk.

    Latvijā lielākais multifunkcionālais portāls Inbox.lv ir viens no galvenajiem “Yonex Latvia International” informatīvajiem atbalstītājiem, kas sniedz ne tikai informatīvo atbalstu, bet arī nodrošina iespēju jebkuram interesentam apskatīt turnīra fotogrāfijas Inbox Foto glabāšanas servisā foto.inbox.lv. Latvijas badmintona federācija jau iepriekš ir sākusi izmantot Inbox Foto kā vietni, lai dalītos ar badmintona fotogrāfijām. “Savulaik mūsu interneta lapā bija pašiem savas fotogalerijas, bet šobrīd izmantojam tikai Inbox. Mums patīk veids, kā biles augšuplādēt, mums patīk tas, kā šīs bildes ir aplūkojamas galerijās, patīk tas, kā ar viņam var dalīties interesenti,” pieredzē dalās Kristians Rozenvalds, piebilstot, ka Inbox Foto ir pasaules līmeņa konkurētspējīgs pakalpojums.

Inbox.lv vēl veiksmi visiem turnīra dalībniekiem!

Šis ieraksts tika publicēts Jaunumi, Ziņas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Comments are closed.