Par mums

 

SIA „Inbokss” ir Latvijas kompānija, kas dibināta 1998. gadā un jau no savas darbības pirmsākumiem aktīvi piedalās informācijas tehnoloģiju sfēras projektu attīstībā. 2001. gadā tika uzsākts projekts Inbox.lv, kurā sākotnēji par galveno produktu tika pieņemts elektroniskais pasts Inbox Mail, taču ar katru nākamo gadu portāls Inbox.lv tiek papildināts ar jauniem produktiem, jaunām funkcionalitātēm un pakalpojumiem, pateicoties kuriem portāls kļūst vēl pievilcīgāks tā lietotājiem. 2007. gada vidū SIA „Inbokss” paplašināja savu darbību un ieviesa portālu arī Lietuvā – www.inbox.lt, sākot ar 2011 gadu visiem lietotājiem kļuva pieejams domēna e-pasta serviss Inbox.eu un 2014. gada beigās SIA Inbokss veiksmīgi pievienoja savam produktu klāstam Igaunijas e-pasta pakalpojumus mail.ee, savukārt 2017. gada pavasarī @tvnet.lv e-pasta pakalpojumi pilnībā tika pārcelti uz Inbox.lv tehnisko platformu. 2021. gada maijā balticom.lv lietotāji veiksmīgi uzsāka lietot e-pasta platformu inbox.lv, 2022. gada sākumā inbox.lv paplašinās reģistrācijas opcijas saviem lietotājiem ar domēna vārdu – mail.lv

Pateicoties ilggadīgai darba pieredzei un profesionālai pieejai biznesā, par SIA „Inbokss” var droši teikt, ka tā ir stabila kompānija, kas nepārtraukti attīstās. Par stabilitāti liecina ilglaicīgā un abpusējā sadarbība ar pazīstamām reklāmas aģentūrām un liela mēroga kompānijām no programmatūras un datoraparatūras nodrošinājuma sfēras gan Latvijā, gan arī ārzemēs.

Jāpiebilst, ka no pašiem darbības pirmsākumiem, SIA Inbokss lielu uzmanību pievērš tieši attīstībai. Jaunu ideju meklējumi, pasaules tendenču analīze, jaunu speciālistu piesaiste darbam visu šo darbības gadu laikā padara kompāniju par konkurētspējīgu, savukārt portālu Inbox.lv interesantu lietotājiem, neatkarīgi no viņu vecuma, dzimuma vai darbības sfēras.

Kopš 2011. gada marta SIA Inbokss ir Latvijas reklāmas asociācijas biedrs.
Latvijas Reklāmas asociācija ir sabiedriska organizācija, kas reklāmas industrijā apvieno trīs darbojošās puses – reklāmdevējus, medijus un aģentūras. Galvenie uzdevumi – sakārtot reklāmas tirgu, uzlabojot reklāmas kvalitāti, veidojot pozitīvu reklāmas tēlu sabiedrībā un cīnoties pret jaunu likuma normu izstrādāšanu, kas ierobežotu reklāmas izvietošanu medijos.
Kopš 2011. gada 19. septembra SIA Inbokss ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedrs. Šī ir nevalstiska, politiski neitrāla, brīvprātīga visu Latvijas teritoriju aptveroša dažādu nozaru Latvijas uzņēmumu apvienība, kura, balstoties uz tirdzniecības un rūpniecības kameru darbības pasaules praksi, veido uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, apzinot un aizstāvot Latvijas uzņēmumu saimnieciskās intereses un sniedzot uzņēmējdarbību veicinošus pakalpojumus.
Kopš 2012. gada 18. Jūnija SIA Inbokss ir Latvijas Datortehnoloģiju asociācijas (LDTA) biedrs. Organizācija nodarbojas ar informācijas tehnoloģiju nozares attīstības sekmēšanu un vienādu uzņēmējdarbības noteikumu nodrošināšanu šajā jomā strādājošajiem uzņēmumiem, kā arī piedalās dažādu likumprojektu un normatīvo aktu izstrādē.
SIA Inbokss cieši sadarbojas ar CERT.LV – informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju, kura darbojas saskaņā ar Informācijas tehnoloģiju drošības likumu, uztur vienotu elektroniskās informācijas telpā notiekošo darbību atainojumu, kā arī pilda daudzus citus pienākumus, kuri tiešā veidā ietekmē IT kvalitāti.
SIA Inbokss ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) biedrs. Šī organizācija ir orientēta uz izglītības veicināšanu IT nozarē.
2014. gada 1. janvārī SIA Inbokss pievienojās uzņēmuma “LEAD” iniciatīvai “Godīgs eiro ieviesējs”. Iniciatīva paredz maksas pakalpojumiem uzrādīt cenas gan latos, gan eiro, lai pāreja no vienas valūtas otrā Latvijas iedzīvotājiem nesagādātu lielas neērtības, un viņi varētu vieglāk orientēties cenās abās valūtās. Tādējādi iniciatīvu atbalstījušie uzņēmumi garantē, ka neizmanto eiro ieviešanu, lai palielinātu savu preču vai pakalpojumu cenas.

Comments are closed.