Mūsu produkti

 

Inbox.lv ir daudzfunkcionāls portāls, kas saviem lietotājiem piedāvā ne tikai e-pasta pakalpojumus Inbox Mail, bet arī citus interesantus un pasaulē atpazīstamus produktus, piemēram, Kalendārs, Kontakti, Failu un Fotogrāfiju glabāšanas un koplietošanas servisi, tāpat arī spēļu sadaļa un ērta mobilā aplikācija, kas pieejama Android un iOs tālruņu lietotājiem.

Gandrīz visi produkti – tie ir bezmaksas pakalpojumi ar plašām funkcionālām iespējām un intuitīvu interfeisu, kas ir saprotams ikvienai auditorijai. Turklāt visi Inbox.lv produkti uztur vienotu sesiju, t.i., lai varētu uzsākt produktu lietošanu, ir nepieciešams tikai vienreiz autorizēties kādā no produktiem Inbox.lv. Plašāka informācija par visiem piedāvātiem produktiem ir atrodama sadaļā „Inbox produkti”.

Inbox.lv lielu uzmanību pievērš saziņas iespējām ar saviem lietotājiem. Ērtākai komunikācijai ir izstrādāta speciāla forma, kas atrodas sadaļā „Kļūdas/Idejas”. Inbox.lv izsaka pateicību visiem lietotājiem, kuri ne tikai dalās ar savām idejām un ieteikumiem, bet arī raksta mums par kļūdām portāla darbībā, līdz ar to ņem aktīvu dalību produktu attīstībā un izstrādē.

Sadaļā „Palīdzība” var atrast atbildes ne tikai uz daudziem izplatītiem jautājumiem, ar kuriem saskaras lietotāji, izmantojot Inbox.lv produktus, bet arī citu informāciju, kas var būt noderīga visiem interneta lietotajiem.

Comments are closed.