Mūsu produkti


Jau sen Inbox.lv var droši saukt par multifunkcionālu portālu, kurš lietotājiem piedāvā ne tikai
Inbox Mail e-pasta servisu, bet arī citus interesantus produktus, kuri jau guvuši popularitāti pasaules web – tīmeklī. Šādu produktu vidū ir Inbox Games – bezmaksas online un flash spēles, Inbox Foto – fotogrāfiju glabāšanas serviss ar online rediģēšanas un drukas iespējām, Inbox Files – failu glabāšanas un apmaiņas serviss, un daudzi citi.

Gandrīz visi produkti – tie ir bezmaksas pakalpojumi ar plašām funkcionālām iespējām un intuitīvu interfeisu, kas ir saprotams ikvienai auditorijai. Turklāt visi Inbox.lv produkti uztur vienotu sesiju, t.i., lai varētu uzsākt produktu lietošanu, ir nepieciešams tikai vienreiz autorizēties kādā no produktiem Inbox.lv. Plašāka informācija par visiem piedāvātiem produktiem ir atrodama sadaļā „Inbox produkti”.

Inbox.lv lielu uzmanību pievērš saziņas iespējām ar saviem lietotājiem. Ērtākai komunikācijai ir izstrādāta speciāla forma, kas atrodas sadaļā „Kļūdas/Idejas”. Inbox.lv izsaka pateicību visiem lietotājiem, kuri ne tikai dalās ar savām idejām un ieteikumiem, bet arī raksta mums par kļūdām portāla darbībā, līdz ar to ņem aktīvu dalību produktu attīstībā un izstrādē.

Sadaļā „Palīdzība” var atrast atbildes ne tikai uz daudziem izplatītiem jautājumiem, ar kuriem saskaras lietotāji, izmantojot Inbox.lv produktus, bet arī citu informāciju, kas var būt noderīga visiem interneta lietotajiem.

Comments are closed.