Partneriem


SIA Inbokss ir kompānija, kas dinamiski attīstās un vienmēr ir atvērta jaunām idejām, piedāvājumiem un sadarbības projektiem. Mēs vienmēr esam ieinteresēti sadarbībā, kas būs ne tikai abpusēji izdevīga, bet arī var sniegt ieguldījumu kompānijas attīstībā un var kļūt par atraktīvu mūsu lietotājiem.

      Šobrīd portāls Inbox.lv saviem partneriem piedāvā informatīvu atbalstu daudzveidīgiem sporta, mūzikas, sociāliem un citiem masu pasākumiem. Plašāka informācija un noteikumi, kas saistīti ar portāla Inbox.lv informatīvā atbalsta iegūšanas iespējām, ir atrodama sadaļā „Atbalsts”.

      Veiksmīgai partneru pakalpojumu un servisu integrācijai, kompānija SIA Inbokss ir izstrādājusi un aktīvi turpina attīstīt integrācijas mehānismus, kas ļauj papildināt Inbox.lv produktus ar jauniem maksas pakalpojumiem un servisiem, tādus kā: Games API, Inbox Payment API, Inbox Apps, kā arī InboxID – iespēja izmantot Inbox.lv lietotāju kontu autorizācijai jebkurās partneru mājas lapās.

Pakalpojumu un portāla Inbox.lv piedāvāto iespēju paplašināšanās nolūkā kompānija SIA Inbokss aicina visus partnerus uz sadarbību. Plašāka informācija par piedāvātiem projektiem ir pieejama sadaļā „Sadarbība”.

Comments are closed.