Biroja telpas

 

       Ikviens no mums savu lielāko dienas daļu pavada darbā, tādēļ ir svarīgi, lai uz darbu varētu doties ar prieku. Mēs bieži dzirdam “cik svarīga” mūsu darbiniekiem ir uzņēmuma atrašanās vieta, darba vide un atmosfēra, tādēļ jau vairāku gadu garumā mūsu nemainīgs uzdevums ir nodrošināt darbiniekiem labvēlīgu darba vidi un apstākļus.

      Mūsu darba vieta atrodas vienā no UNESCO pasaules kultūras un darba mantojuma vēsturiskā centra aizsargjoslām – Ķīpsalā. Salā, kurā joprojām ir sastopamas klasicisma, baroka un jūgendstila ēkas, vietā, kurā atrodas arī dažādi būtiski sabiedriskie nami – Starptautiskais izstāžu centrs, peldbaseins, Rīgas Tehniskās universitātes ēkas, Latvijas Keramikas mākslas centrs un Ķīpsalas jahtu osta, kas ikdienas priecē mūsu acis, savijoties kopā ar burvīgo Vecrīgas panorāmu.

   Biroja ēka “Ostas Skati” (Matrožu ielā 15) ir aprīkota ar funkcionālām un modernām darba telpām un visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Ikvienam mūsu uzņēmuma darbiniekam ir pieejama autostāvvieta, bezmaksas svaru zāle un dušas telpas. Pa mūsu biroja ēkas logiem ir redzams Daugavas lejteces kreisais krasts – burvīgais skats ne tikai atgādina kādu skaistu foto tapeti, bet arī pozitīvi ietekmē mūsu pašsajūtu un darba kvalitāti.

     Inbox ofisa telpas atrodas otrajā un piektajā stāvā – otrajā stāvā atrodas tehniskais departaments un mārketinga nodaļa, savukārt piektajā stāvā savas ikdienas darba gaitas pavada mūsu pārdošanas nodaļa. Kā jau minējām – biroja ēka atrodas vienā no ekskluzīvākajiem Rīgas rajoniem un tieši tāpēc, arī nokļūšana līdz darba vietai tiek nodrošināta visai ekskluzīva – ikviens Inbox.lv darbinieks var izmantot bezmaksas Rīgas Taksometru Parka organizēto busiņu, kas no rītiem un vakaros brauc reisos no Ķīpsalas sākumpunkta līdz Matrožu ielai 15 (ofisam), taču šī nav vienīgā priekšrocība strādājot mūsu uzņēmumā – katru dienu pie mums var baudīt bezgala garšīgu kafiju, svaigas bulciņas, cepumus, konfektes un augļus.

Comments are closed.