(Latvian) Ar kodu InboxLV -20% atlaide uz Latvijas izlases hokeja spēlēm


March 15,2024

Inbox.lv, Latvijas nacionālais e-dienests, turpina vienot savējos lielām lietām, atbalstot Latvijas Hokeja federāciju un valsts hokeja izlasi ceļā uz Pasaules čempionātu.


Š.g. 10. un 11. aprīlī, Arēnā Rīgā norisināsies pārbaudes spēles pret spēcīgo Somijas komandu un mēs – Inbox.lv piedāvājam Jums lielisku iespēju iegādāties biļetes lētāk – ar kodu InboxLV tiek piemērota -20% atlaide.

Gatavojoties Pasaules čempionātu hokejā, kas 2024. gadā notiks Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam, Latvijas izlase ieplānojusi “Arēna Rīga” aizvadīt četras pārbaudes spēles.

“Tie bija neaizmirstami mirkļi 2023. gada maijā, kad mūsējie izcīnīja bronzas medaļas, vienojot visu nāciju priekā un lepnumā. Arī mēs – Inbox.lv darbinieki dodamies atbalstīt mūsu izlasi klātienē, kā arī esam pateicīgi par ilgstošu draudzību starp Latvijas Hokeja Federāciju un Inbox.lv. Atbalstām savējos!” aicina Inbox.lv mārketinga projektu vadītāja.

Atlaižu kods InboxLV ir spēkā no 19.03.2024 līdz 31.03.2024, plkst. 23:59, iegādājoties biļetes 3, 4, 5 un 6 cenu kategorijās. Biļešu tirdzniecība norit vietnē https://www.passportix.eu/hokejs#cat=37

Lai iegādātos biļetes:
1. Izvēlieties spēli – Latvija pret Somiju 10. aprīlī, vai 11. aprīlī,
2. Nospiediet pogu “Pirkt biļetes”,
3. Norādiet vēlamo cenu kateogoriju – 3., 4., 5. vai 6.,
4. Apmaksas brīdī, nospiediet “Redeem Promo code”,
5. Ievadiet tekstu InboxLV,
6. Spiediet “Redeem”.

Vienot savējos lielām lietām!

This entry was posted in About our products, News and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.