Biznesa partneri

 

Mūsu kompānijas sniegtie pakalpojumi ir populāri vairāk nekā 1 miljona lietotāju vidū Latvijā, Lietuvā un ārzemēs. SIA „Inbokss” ir viena no vadošajām interneta kompānijām Baltijas reģionā. Esam vienmēr atvērti starptautiska līmeņa sadarbībai un no savas puses darām visu nepieciešamo, lai arī vislielākās un visveiksmīgākās kompānijas interneta nozarē atzītu mūs par uzticamu un vērtīgu partneri.

DEAC
http://deac.lv/

Vislielākā mūsdienīgā IT ārpakalpojumu kompānija Baltijā, Eiropas datu centru operatore, kas organizē IT procesus un piegādā IT pakalpojumus.

ELKO Grupa
http://www.elko.lv/

Viena no vadošajām IT produktu un komponentu vairumtirdzniecības kompānijām Austrumeiropā.

Intel
https://www.intel.com/

Intel.com ir nozares līderis, radot pasaulē mainīgas tehnoloģijas, kas nodrošina globālu progresu un bagātina mūsu dzīvi.

Lattelecom
http://www.lattelecom.lv/

Uzņēmums, kas orientēts uz elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu Latvijā.
Realizēts kopējs projekts, kā rezultātā lielākajā maksas WiFi tīklā – Lattelecom piekļuves punktu tīklā – visus Inbox.lv produktus var izmantot pilnīgi bez maksas.

LG Electronics, Inc.
http://www.lg.com/lv/

Kompānija “LG Electronics, Inc.” (LG) ir pasaules līdere un inovatīvo tehnoloģiju ieviesēja sadzīves elektronikas un tehnikas, kā arī mobilo komunikāciju jomā.
Pasta dienesta Inbox Mail SMART aplikācijas kopēja izstrāde. Šī ir bijusi pasaulē pirmā pasta SMART aplikācija, realizēta 2011., 2012. gada izlaiduma LG televizoriem visā Latvijas teritorijā.

Trešais tēva dēls
http://www.3td.lv/

Bibliotēku attīstības projekts – datoru un programmnodrošinājuma piegāde, lokālo tīklu un interneta tīklu modernizācija, personāla apmācība, lai varētu izmantot inovācijas bibliotēku darbā.
2009. gadā mūsu kompānijas darbinieki aktīvi piedalījušies bibliotēku personāla apmācībai, mācot izmantot e-pastu un citus portāla Inbox.lv servisus. Tika rīkoti bezmaksas semināri visā Latvijas teritorijā.

Kultūras informācijas sistēmas
http://www.kis.gov.lv/

Valsts aģentūra, kas realizē valsts un starptautiskus projektus un programmas, vērstus uz Latvijas bibliotēku, muzeju un arhīvu attīstību, nodrošina publisku piekļuvi uzkrātās informācijas avotiem un kultūras mantojumam.

Microsoft Partner Network
https://mspartner.microsoft.com

Microsoft Partner Network, sadarbības programma no Microsoft, kas kompānijām – izstrādātājiem sniedz iespēju saņemt Microsoft atbalstu visos biznesa sadarbības etapos.

Android Developer
http://developer.android.com

Google play ir pasaulē visvairāk apmeklētais Android lietotņu veikals. Tik vienkārši pieslēgties un veikt sinhronizāciju – lietotājiem vēl nekad nebija iespējas tik viegli sameklēt un lejupielādēt lietotnes.
Kopš 2012. gada Inbox.lv izstrādā mobīlās lietotnes Inbox.lv produktiem, ar mērķi tos ievietot Google Play.

iOS Development
https://developer.apple.com/

iOS ir viena no attīstītākajām mobilām operētājsistēmām pasaulē. Savukārt, iTunes ir sava veida dažādu lietotņu bibliotēka, kuras izstrādātājs ir kompānija Apple.
Kopš 2012. gada Inbox.lv izstrādā mobīlās lietotnes Inbox.lv produktiem, ar mērķi tos ievietot Apple Store.

ALSO Latvia
http://lv.also.com/

Datortehnikas piegādātājs vairumā, kas ietilpst reģiona lielākajā vairumtirdzniecības kompāniju grupā informācijas tehnoloģiju (IT) jomā.

OptiCom
http://opticom.lv/

Kompānija, kas piedāvā IT risinājumus un pakalpojumus, domātus lielkompānijām un organizācijām ar augstām prasībām pret IT infrastruktūru.

Riga Coding School
http://rigacoding.lv/

Programmēšanas skola, kas piedāvā dažas IT programmas, t.sk. C#, Java, HTML, CSS, JavaScript, SQL programmēšanas valodās, tiem, kas vēlas uzlabot savas programmēšanas prasmes, gan arī cilvēkiem bez priekšzināšanām.

Comments are closed.