InboxID

Reģistrēšanās Jūsu mājas lapā aizņem daudz laika, un lietotāji pastāvīgi aizmirst paroles? Koncentrējaties uz savu aplikāciju vai servisu, izmantojiet InboxID, lai saņemtu lietotāju reģistrācijas un autorizācijas datus. InboxID serviss piedāvā vairāk kā 1,5 miljoni potenciālo lietotāju, turklāt integrācija neaizņems daudz laika un pūļu.

Mēs piedāvājam:

  1. Standarta un bezmaksas bibliotēku izmantošanu, ja lietojat InboxID. Sīkāka informācija: http://help.inbox.lv/help/question/215/117 vai http://openid.net/developers/libraries/.
  2. Šādu programmēšanas valodu atbalstu, lietojot InboxID:
  3. Tehnisko palīdzību un konsultācijas InboxID integrācijas procesa laikā.

Kas nepieciešams, lai pieslēgtu interneta vietnei InboxID?

Lai pieslēgtu Jūsu interneta vietnei InboxID, lūdzu, nosūtiet mums uz support@inbox.lv vēstuli, kur norādotiet InboxID izmantošanas mērķus, Jūsu rekvizītus un kontaktinformāciju, kā arī nelielu aprakstu par portālu, kurā plānots izvietot InboxID. Jūsu pieprasījums divu darba dienu laikā tiks izskatīts un Jums tiks nosūtīts public key – Jūsu portāla identifikators InboxID sistēmā.

Atpakaļ

Partneri:

 
 InboxID logotips un pogas
InboxID logotips uz pogām mājaslapās var tikt attēlots tādā veidā, kā norādīts zemāk. Priekš pogam var izmantot arī parasto inbox.lv logotipu

Galvenais Inbox ID logotips
Lejupielādēt: png , svg

14x14px
Lejupielādēt: png, svg
16x16px
Lejupielādēt: png, svg
24x24px
Lejupielādēt: png , svg
40x40px
Download: png , svg
48x48px
Lejupielādēt: png , svg

32x32px
Download: png , svg
86x20px
Download: png , svg
100x32px
Download: png , svg
149x20px
Download: png , svg

Visi OpenID logotipa varianti ir piejami ZIP failā

Atpakaļ

Comments are closed.