(Latvian) Modernie stāvgaldi palīdz Inbox.lv darbiniekiem strādāt efektīvāk


May 8,2024

(Latvian)

Pēc ievērojamiem biroja telpu pilnveidošanas darbiem, Inbox.lv kolektīvs izbauda pārvērtības telpu izskatā, ortopēdiskos datora krēslus un galvenokārt – sen kārotus, regulējamus stāvgaldus. Pētījumi apliecina, ka šādi biroja galdi palīdz darbiniekiem izvairīties no ilgstošas sēdēšanas kaitīgās ietekmes, kā arī palielina darbinieku motivāciju un produktivitāti.

“Tas var skanēt dīvaini, bet darbinieki vairāk nogurst no sēdēšanas, nevis no stāvēšanas. Ilgstoša sēdēšana var radīt daudzas negatīvas ietekmes uz veselību, tostarp muguras sāpes, sliktāku asinsriti un samazinātu locītavu elastību. Inbox.lv darbinieku ģimenes locekļi un paziņas uzņēmumu dēvē par sapņu darba vietu. Jāatzīst, ka Inbox.lv ir ļoti draudzīgs kolektīvs, daudz patīkamu bonusu un ikdiena ar ainavisku skatu uz Daugavu,” apgalvo Inbox.lv personāldaļas vadītāja Arta Cimermane.

Inbox.lv birojs atrodas Ķīpsalā, prestižajā biroja centrā “Ostas skati”. Šobrīd Inbox.lv strādā 55 darbinieki. Inbox.lv nodarbina IT drošības speciālistus, programmētājus, reklāmas un mārketinga speciālistus, kā arī administrāciju.

This entry was posted in About our products, News and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.