Inbox Mail+ subscription only €1 per month


veebruar 3,2023

Pieaugot interesei par Inbox Mail+ pakalpojumu, tika ieviesta iespēja abonēt pakalpojumu veicot mēneša maksājumu 1€ vērtībā. Iepriekš Mail+ abonamentu varēja iegādāties uzreiz uz gadu par €9,99 vai uz 3 gadiem par €20,99.

“Arvien vairāk ir tādi lietotāji, kas vēlas abonēt Inbox Mail+ pakalpojumu ne tikai tāpēc, ka vēlas būt brīvi no reklāmām, bet arī piedāvāto tehnisko papildus iespēju dēļ. Iespējams, priekšā ir kāds intensīvāks darba periods, kad nepieciešams vairāk sūtīt e-pastus, nepieciešams lielāks pastkastes apjoms un papildus drošība. Šādus lietotājus ceram pamudināt izmantot Inbox Mail+ priekšrocības ar samazinātu abonēšanas periodu,” stāsta Inbox.lv Tehniskās nodaļas vadītājs Andrejs Čelnovs.

Abonējot Inbox Mail+ pakalpojumu, lietotājs var izsūtīt neierobežotu daudzumu e-pastu dienā (nevis tikai 300 dienā), kā arī vienā ziņojumā iekļaut līdz 350 saņēmējus (nevis 50). Inbox Mail+ lietotājiem ir pieejama 100Gb pastkastes krātuve (nevis 20Gb), turklāt lietotāja datiem tiek nodrošināta papildus rezerves kopiju saglabāšana. Maksas pakalpojuma lietotāji var izmantot 5 aizstājvārdus (nevis 1) un 10 savienotos kontus (nevis 1).

Inbox Mail+ lietotāju e-pasti ir bez grafiskās reklāmas, bez reklāmas vēstulēm no Inbox.lv adreses promotions@inbox.lv, kā arī bez reklāmām mobilajā versijā.

Pieslēdzot Inbox Mail+ pakalpojumu, piekļuve e-pastam nemainās – lietotājvārds un parole paliek nemainīga. Tiek saglabāts arī līdzšinējais e-pasta saturs, kontakti un iestatījumi. Pēc abonēšanas termiņa beigām lietotājs automātiski tik atjaunots par Inbox Mail lietotāju, kuram nav pieejamas Inbox Mail+ iespējas.

Vairāk par Mail+ galvenajām priekšrocībām, lasiet šeit.

Kā pieslēgt Mail+, lasiet šeit.

This entry was posted in About our products, Ziņas and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.