Gmail service incorrectly detects emails from inbox.lv as a SPAM.


January 21,2022

(Latvian) Sākot ar 2022. gada 10. janvāri, mēs sākām saņemt ziņojumus no lietotājiem par kļūdainu surogātpasta filtrēšanu dažiem ienākošajiem ziņojumiem no @inbox.lv domēna lietotājiem, izmantojot Gmail pasta pakalpojumu. To izraisīja inbox.lv domēna reputācijas kritums Google sistēmā (pamatojoties uz datiem no Gmail Postmaster Tools, janvārī).

Šī situācija notika google algoritmu kļūdas dēļ. Google sistēma nekorekti definēja IP adreses, no kuriem notika masveida surogāt vēstuļu izsūtīšana un sliktas spameru adreses pievienoja inbox.lv domēnam.

Google Postmaster Tools dati liecināja, ka visos e-pastos no inbox.lv, bija visi nepieciešamie drošības iestatījumi, tostarp krāpnieciski.
Diemžēl, google algoritma dēļ, krāpnieciskie e-pasta ziņojumi ietekmēja inbox.lv domēna reputācijas un to pietiekami pazemināja. Tas viss būtiski ietekmēja uz likumīgo e-pasta ziņojumu piegādi no mūsu serveriem uz gmail pusi.

Šobrīd, mēs esam cenšamies atrisināt problēmu. Mēs esam sazinājušies ar Google komandu, lai pēc iespējas ātrāk izlabotu Gmail surogātpasta filtrus darbību un atjaunotu pareizu e-pasta piegādi inbox.lv lietotājiem.

Šī problēma neietekmēja e-pastus, kas tika nosūtīti no tvnet.lv, balticom.lv un pielāgotajiem domēniem inbox.eu.

Inbox.lv nav vienīgais, kas mēģina atrisināt problēmu par nepamatoto vēstuļu trāpījumu SPAM mapē. Ar līdzīgu problēmu sastapās arī lietotāji ProtonMail servisa – https://protonmail.com/blog/dkim-replay-attack-breakdown/

This entry was posted in About our products, News. Bookmark the permalink.

Comments are closed.