(Latvian) Ar kodu InboxLV -15% atlaide uz 3. Lielo koncertu!


May 9,2024

(Latvian)

Sestdien, 1.jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies jau par tradīciju kļuvušais “3. Lielais koncerts”, kad uz vienas skatuves kāps Latvijas populārākās mūzikas zvaigznes kopā ar klasiskās mūzikas profesionāļiem. Sadziedāšanās svētkiem līdzšinējo vērienu palīdzēs nodrošināt arī Inbox.lv, savukārt Inbox.lv lietotāji, izmantojot atlaižu kodu InboxLV, varēs iegādāties biļetes ar 15% atlaidi.

3. Lielajā koncertā uzstāsies ap 100 Latvijas mūziķu, kuri pārstāvēs ļoti daudzveidīgus muzikālos žanrus. Katrai dziesmai būs speciāli veidota videoprojekcija ar integrētiem dziesmu tekstiem, aicinot skatītājus dziedāt līdzi visiem zināmos dažādu laikmetu megahitus.
“Lielkoncerts ir kā izcila dāvana sākoties vasarai. Tā ir viena no tām lielajām Latvijas lietām, uz kuru mēs – Inbox.lv aicinām vienoties savējiem. Un šogad tā ir jau otrā reize, kad visiem Inbox.lv lietotājiem piedāvājam izbaudīt labumus no piederības Inbox.lv. Aprīlī aicinājām uz Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm pret Somiju, tagad aicinām uz 3. Lielo koncertu. Šādi turpināsim vienot savējos lielām lietām,” stāsta Inbox.lv līdzīpašnieks Andris Griķis,” stāsta Inbox.lv īpašnieks Andris Griķis.

Biļetes var iegādāties interneta lapā lielkoncerts.lv.

Atlaižu kods InboxLV ir spēkā no 7. maija līdz 24. maijam, iegādājoties sēdvietas par €70, stāvvietas par €40 vai VIP biļetes par €120.

Ar atlaižu kodu InboxLV biļetēm tiks piemērota 15% atlaide. Atlaižu kods ir jāievada izvēlnē “Izmantot atlaides kodu” pirms pāriešanas uz maksājumu.

This entry was posted in About our products, News and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.