Inbox.lv pasta papildu iespēju apskats. Drošība un mobilitāte!


februāris 1,2019

Vairāk nekā 20 gadus Inbox.lv komanda pilnveido e-pasta pakalpojumus, padarot tos stabilākus, drošākus, ātrākus un ērtākus lietošanai ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Sākotnēji pasta funkcionalitāte šķiet ļoti vienkārša, tomēr aiz draudzīgās programmatūras slēpjas daudzi iestatījumi papildu aizsardzībai pret nesankcionētu piekļuvi un surogātpastu, personalizējot pastkasti, paātrinot darbu ar vēstulēm un padarot to produktīvāku. Vispirms centīsimies sniegt pārskatu par svarīgiem un noderīgiem iestatījumiem jūsu profila drošībai.

Labākai jūsu profila aizsardzībai:

Divpakāpju autorizācija – unikāla piekļuve jūsu pastam. Pieslēdzot šo iespēju, lai autorizētos e-pastā, vajadzēs ne tikai paroli, bet arī kodu no jūsu personīgā tālruņa. Lasīt vairāk

Paroles atjaunošanai nozaudēšanas gadījumā

Pārbaudiet, vai jūsu profilā ir norādīts mobilā tālruņa numurs vai alternatīvs e-pasts – tas palīdzēs jums patstāvīgi, ātri un jebkurā laikā atgūt piekļuvi e-pastam. Pāriet uz profilu tagad.

Back-up iespējas

1. Saņemot vēstules ar svarīgiem dokumentiem, saglabājiet to kopiju Inbox.lv Files neierobežotu laiku un bez maksas. Ja vēstules tiks izdzēstas, faili vienmēr būs pieejami lejupielādei un apskatei. Apskatīt Inbox.lv Files

2. Atcerieties, ka nejauši izdzēstās vēstules no atkritnes var atjaunot septiņu dienu laikā pēc dzēšanas. Uzzināt vairāk

Surogātpasta samazināšanai pastkastītē

1. Ja esat kaut kur pierakstījies un jūsu pastu sāk pārpludināt surogātpasts – iespējojiet iestatījumu „Pastiprināta aizsardzība pret surogātpastu”. Lielākajai daļai mēstuļu vajadzētu uzreiz nonākt mapē „Surogātpasts” un atvieglot darbu ar ienākošo pastu. Ieslēgt tagad?

2. Palīdziet mums, ziņojiet par mēstulēm, kas nonākušas mapē „Iesūtne”, – noklikšķiniet uz pogas „Surogātpasts” vēstules augšpusē. Pēc noklikšķināšanas saņemto informāciju apstrādā Inbox.lv iekšējās sistēmas, un atzīmētās mēstules uzreiz tiek pārvirzītas, nenonākot lietotāju pastkastītēs.

E-pasta izmantošana telefonā

1. Labākais risinājums ir Inbox.lv mobilā lietotne. Bez maksas un ar daudzām iespējām, pieejama Android un iOS tālruņiem. Var ātri lejupieladēt no Play Market, App Store vai Samsung Story.

Inbox.lv application is available free of charge on the Play Market and App Store:

Inbox.lv Play Market Inbox.lv App Store

2. Arī Pop3/Imap protokoli ir pieejami visiem Inbox.lv lietotājiem, darbam ar e-pastu izmantojot iegultās programmas. Vairāk par pasta-programmāmInbox.lv tehniskais atbalsts – bezmaksas tālrunis 82000 vai support@inbox.lv.

Šis ieraksts tika publicēts Jaunumi, Ziņas ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Comments are closed.